HAKKIMIZDA

1978 yılında Türkiye içerisinde otomotiv sektöründe bir aile şirketi olarak yola çıkan firmamız 2000 Yılından itibaren yurt içi ve yurt dışında endüstriyel ve sarf temizlik kimyasalları ve araçları konusunda iş ortağı firma, fabrika ve kurumlara üretim ve satış desteği vererek yola devam etmiştir.

2022 yılı başında kapsam genişleten firmamız ismini A PLUS KURUMSAL olarak yenileyerek daha geniş alanlarda yurt içi ve yurt dışı ticari tedarik destekleri odaklı çözümlerimizi tüm müşterilerimize sunmaktayız.

Özellikle Teknik Kimyasallar alanında Fabrika veya Kurumlarda Üretim aşamaları öncesi veya sonrasında sorun yaşadığınız noktalarda özel üretilmiş teknik koruyucu ya da bakım amaçlı ürünlerimiz konusunda uzman Ar-Ge ve ekip ile yerinde sorunu belirleyerek doğru ürünler ile tüm işleyişin daha sağlıklı olmasını sağlamaktayız.

Genel tedarik, sarf malzemeler, endüstriyel teknik kimyasallar, temizlik maddeleri,

Makine ve yedek parça, teknik ve tamir tadilat malzemeleri ve daha birçok alanda kurumsal destek tanımına uygun çalışan firmamız; Müşteri memnuniyetini piyasa şartları ve standartları üzerinde tutmayı prensip edinmiştir.

Tedarik sürelerini siz müşterilerimizin arzu ettiği gibi minimuma indirebilecek tam kapasite sevkiyat birimimiz her geçen gün gelişmektedir.

Müşterilerin tedarik isteklerine hızlı cevap verebilen satış hizmet birimi hem uzak bağlantı hem de yerinde ziyaretler yaparak iletişim ve iş kalitesinde artırmayı hedeflemekteyiz.